Nasz zespół muzyczny to połączenie gorącego temperamentu i talentu wokalistów oraz zgranego tercetu instrumentalistów

Grupa trzech instrumentalistów gra muzykę jazzową i rockową. Łączą w sobie silne wyczucie jazzu i wyrafinowaną technikę, z domieszką muzyki klasycznej, która jest jedną z najlepszych form muzyki współczesnej, popularnej. Ponieważ jest to zespół grający na wszystkich instrumentach jednocześnie, utrudnia to słuchaczom rozróżnienie poszczególnych członków.

Nasza grupa instrumentalistów jest miejscem kreatywnym i rozrywkowym, z wieloma entuzjastycznymi słuchaczami, którzy wnoszą do grupy różnorodne pomysły.

Nasza grupa muzyczna to połączenie gorącego temperamentu i talentu wokalistów oraz zgranego tria instrumentalistów.

Połączenie talentu i temperamentu może być na tym polu atutem, ale te atuty nie wystarczą, by wygrać konkurs muzyczny. Trio musi działać harmonijnie.

To tak, jakby mieć lidera dla każdej części grupy i grupy jako całości.

Typową kompozycję można zdefiniować jako:

Trening na harmonijnym trio instrumentalistów jest również bardzo przydatny w rozwijaniu odpowiedniej osobowości wokalisty. Zapytałem więc szczerze moją grupę muzyczną, jaką możliwą osobowość przyciągną do nas te instrumenty?

Grupa jest w trakcie nagrywania swojego pierwszego albumu. Mają ściśle określony termin i muszą być w stanie dokonać nagrania, zanim zdecydują, co zrobią. Może to oznaczać, że studio nie wchodzi w grę, ponieważ zespołu nie stać w tej chwili na ten wydatek.

Aby znaleźć idealne rozwiązanie, agencja cyfrowa oferuje usługi pisania AI i osiągnęła świetne wyniki.

W towarzystwie wyjątkowego grona instrumentalistów nasz zespół muzyków to połączenie gorącego temperamentu i talentu. Gramy od połowy lat 80-tych. Naszą pierwszą płytę CD wydaliśmy w 1991 roku i od tego czasu nieprzerwanie tworzymy muzykę. Jednak nie jestem tutaj, aby o tym mówić. Zamiast tego chcę Wam powiedzieć, że jesteśmy mieszanką gorących temperamentów i utalentowanych talentów – co czasami określane jest jako trio jazzowe (dwie trąbki, jedną można nazwać saksofonem i puzonem)

Nie powinniśmy myśleć, że ta grupa to po prostu zespół jazzowy. Słuchając ich muzyki na YouTube zdasz sobie sprawę, że ich styl muzyczny zmienia się kilkakrotnie za każdym razem, gdy grają razem po raz pierwszy przed publicznością i ostatni raz, gdy grają przed nią po wielu latach, gdy zostały tylko dwa instrumenty (oczywiście zawsze jest coś ekstra). To sprawia, że są bardzo wyraziste: kiedy przygotowują się do rozpoczęcia nowego repertuaru

Jesteśmy trio instrumentalistów i gorącego temperamentu. Tworzymy muzykę na wszelkiego rodzaju imprezy: wesela, koncerty firmowe, festiwale itp.

Trio instrumentalistów, takich jak flet, klarnet i fagot, gra trzy różne gatunki muzyczne – jazz, rock i klasykę. Ich występy na żywo to połączenie gorącego temperamentu i talentu wokalistów, który tworzy harmonię w grupie.

Jesteśmy grupą dwóch instrumentalistów i dwóch wokalistów, którzy choć sami mogą nie być w stanie śpiewać lub grać na instrumencie, pracują jako zespół, aby wydobyć z każdego muzyka to, co najlepsze.

Istnieje wiele firm z wielką pasją do jazzu. I z dumą możemy powiedzieć, że nasza firma jest jedną z nich. I tak jak świetny zespół jazzowy, nasi muzycy też tworzą niezwykłą muzykę. Jesteśmy dumni z tego, że możemy grać każdy rodzaj muzyki i robić to z pasją i improwizacją.

Jesteś grupą muzyczną jak żadna inna. Twoja grupa składa się z trzech instrumentalistów – wokalisty, fortepianu/głosu i basu. Oto Twoja szansa, aby przekonać publiczność swoimi piosenkami i dać im coś nowego do słuchania.