Demo MP3

Prezentujemy demo MP3 zespołu muzycznego Romans Band z Lublina. Wszystkie dema nagraliśmy by przybliżyć Państwu, jak może zabrzmieć zespół muzyczny występujący podczas Waszej uroczystości.

Dema są nagrane na żywo bez żadnych ingerencji studyjnych.

Wszyscy wiemy, że często to właśnie muzyka decyduje o sukcesie imprezy. Znane przeboje w atrakcyjnych aranżacjach sprawiają, że ludzie nie schodzą z parkietu przez większą część nocy. Taką zabawę wspomina się potem przez lata. Romans Band to zespół na wesele, który nie zawiedzie oczekiwań nawet najbardziej wymagających gości.

Bogaty repertuar pozwala nam dobrać utwory odpowiednie do wieku i upodobań bawiących się osób. Oferujemy również konferansjerkę i profesjonalne prowadzenie imprez (zabawy weselne, konkursy, toasty). Zapewniamy doskonałą oprawę bankietów, dancingów, studniówek, bali karnawałowych i sylwestrowych oraz wszelkich imprez w plenerze (w województwie lubelskim i nie tylko).


Takie efekty świetlne mogą być na Twojej uroczystości !!!

Wystarczy wybrać Zespół muzyczny Romans Band z Lublina.

 

Zapraszamy do przesłuchania nagranych utworów mp3 przez nasz zespół, mamy nadzieję że pomoże to Państwu w wyborze właśnie naszego zespołu.

 

Zapraszamy gorąco do odwiedzenia naszych profili :

Google+ twitterLogo YouTube_Logo Facebook_Logo Instagram Zespół Romans Band