Oferta zespołu weselnego Romans Band z Lublina

Każdy z nas odmiennie postrzega muzykę. Każdy z nas gustuje w innych gatunkach muzycznych. Każdy z nas w inny sposób wyraża swoją pasję. Wszyscy razem tworzymy zgrany zespół muzyczny Romans Band, otwarty na nowe doświadczenia i gotowy na nowe wyzwania. Połączenie gorącego temperamentu z talentem wokalnym wsparte fantastycznie brzmiącym instrumentarium daje spektakularny efekt sceniczny.

Postaw na dobrą zabawę! Zdecyduj się na profesjonalistów! Zespół na wesele Romans Band to gwarancja udanej zabawy. W naszym repertuarze znajdują się krajowe i światowe hity, które rozpalają ciała energetycznym rytmem. Przedstawiamy aranżacje kultowych utworów minionych dekad, jak i hity z ostatnich sezonów. Wykorzystujemy profesjonalny sprzęt i dbamy o najlepsze nagłośnienie. Zapewniamy także wyjątkowe efekty świetlne.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Zespołu Muzycznego Romans Band.


Oferta na wesele.

Wybierając zespół na wesele Romans Band otrzymujesz :

– szaloną zabawę przy sprawdzonym repertuarze weselnym
– prowadzenie wesela zgodnie z ustaleniami
– możliwość wybrania utworu na pierwszy taniec
– ustalenie zabaw weselnych oraz oczepinowych
– zawsze profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy
– oświetlenie sceniczne oraz parkietu tanecznego na Twoim weselu (patrz galeria)
– punktualność i wysoka kultura osobista Zespołu weselnego Romans Band

Nasz zespół weselny podchodzi do każdej uroczystości weselnej w sposób wyjątkowy i rzetelny, słuchamy przyszłej Pary Młodej i wdrażamy wszystkie ustalenia zgodnie z oczekiwaniami. Wiemy że wesele dla Pary Młodej to wyjątkowy dzień, a może nawet najważniejszy dzień w ich życiu. Właśnie dlatego każde wesele traktujmy w indywidualny sposób. Potrafimy dopasować się z repertuarem do każdej grupy gości, na życzenie uczestniczymy podczas błogosławieństwa, oraz podczas biesiadnych śpiewów.
W naszym zespole nie używamy podkładów mp3 czy wav każdy dźwięk wydobyty jest z instrumentów a wokale – zawsze śpiewane z największą pasją.

Nasz zespół weselny posiada siedzibę w Lublinie zakres naszej działalności to głównie: Lublin i województwo lubelskie. Jeśli jednak chcecie zaprosić nasz zespół na wesele w inną część kraju, dla nas to nie problem, posiadamy własny transport i jesteśmy w stanie dojechać do najmniejszej miejscowości w Polsce.

Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu.
Zespół weselny Romans Band – tel : 511 748-412
Zapraszamy.


Oferta na imprezę firmową, event.

Wybierając zespół Romans Band na swoją imprezę firmową otrzymujesz :

– rewelacyjną zabawę przy największych przebojach muzycznych
– poprowadzenie każdego rodzaju imprezy (konferansjer)
– dopasowanie rodzaju granej muzyki do charakteru imprezy
– zawsze profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy
– oświetlenie sceniczne oraz parkietu tanecznego
– poprowadzimy i urozmaicimy zaplanowane atrakcje dla uczestników imprezy
– na życzenie udostępniamy sprzęt ( mikrofony bezprzewodowe, nagłośnienie)
– punktualność i wysoka kultura osobista Zespołu Romans Band
– fakturę – jesteśmy legalnie działającą firmą

Zespół muzyczny Romans Band do imprez firmowych, eventów podchodzi w bardzo profesjonalny sposób. Zawsze dbamy by atmosfera była na jak największym poziomie – ma być wesoło, rytmicznie i wyjątkowo. Nasz przeogromny repertuar pozwala nam na to by każdy z Państwa zaproszonych Gości bawił się wyśmienicie. Możecie nam Państwo powierzyć również prowadzenie imprezy firmowej, przywitamy i poprowadzimy każdy rodzaj zaplanowanej zabawy lub konkursu.
Zespół muzyczny na wesele Romans Band to doświadczenie, lata spędzone na scenie, profesjonalizm i wysoka kultura osobista.

Siedziba zespołu weselnego Romans Band to Lublin, świadczymy swoje usługi głównie w województwie lubelskim. Jedak nie ograniczamy się tylko do wskazanego województwa jeśli podoba Ci się nasz zespół jesteśmy w stanie dojechać do każdej miejscowości w Polsce.

Postaw na zespół weselny Romans Band. Zapraszamy do kontaktu.


Oferta na Bal Sylwestrowy.

Wybierając zespół Romans Band na Bal Sylwestrowy otrzymujesz :

– szampańską zabawę przy największych hitach muzycznych
– prowadzenie Balu Sylwestrowego (konferansjer)
– wybór „Króla i Królowej Balu Sylwestrowego”
– dopasowanie rodzaju granej muzyki do bawiących się Gości
– zawodowy sprzęt nagłośnieniowy
– oświetlenie sceniczne oraz parkietu tanecznego
– huczne przywitanie Nowego Roku w rytmach Latinoamerykańskich
– wysoka kultura osobista członków Zespołu Romans Band
– fakturę – jesteśmy legalnie działającą firmą

Bal sylwestrowy to jeden z najbardziej uczęszczanych bali w roku. To na tym balu potrzebny jest sprawdzony i profesjonalny zespół muzyczny który rozbawi przybyłych Gości w wyjątkowy sposób. Zdajemy sobie sprawę że uczestnicy balu chcą przywitać Nowy Rok w sposób szczególny i większość Nocy Sylwestrowej spędzić na parkiecie. Dlatego zależy nam by za pomocą muzyki przekazać na parkiet energiczną Sylwestrową dawkę repertuaru w najlepszym wykonaniu. Staramy się by wszyscy bawili się wyśmienicie, a organizatorzy zadowoleni z wyboru zespołu.

Po więcej informacji zapraszamy do naszej siedziby firmy: 20-802 Lublin, Kolorowa 6.

Bal Sylwestrowy tylko z zespołem weselnym Romans Band. Zapraszamy do kontaktu.


Oferta na imprezę plenerową.

Wybierając zespół Romans Band na imprezę plenerową otrzymujesz:

– profesjonalne wykonanie utworów (różne pakiety)
– bardzo dobry kontakt z publicznością
– pakiet koncertowy 1,5 godzinny
– zespół jako support przed „Gwiazdą Wieczoru”
– impreza taneczna w różnych rytmach
– profesjonalne nagłośnienie *opcja
– profesjonalne oświetlenie *opcja

Zespół muzyczny Romans Band ma duże doświadczenie w organizacji koncertowych lub tanecznych imprez na dużej scenie. Posiadamy pakiety muzyczne 1,5 godzinne w klimatach : Rock, Disco Polo, Polskie hity lat 80/90, oraz niezapomniane utwory światowej sceny muzycznej. W repertuarze utwory: ABBA, Eruption, Boney M, TEE SET, Sandra, Madonna i wiele wiele innych. Oferujemy również imprezy taneczne Disco Polo czyli najnowsze i znane utwory polskiej muzyki Dance. Polecamy się również jako support czyli zespół który rozgrzeje widownię przed „Gwiazdą Wieczoru”.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt.


Pozostałe oferty, informacje naszego zespołu.

Występujemy jako zespół weselny, wprowadzając Gości w taneczny nastrój i zapewniając niezapominane wrażenia. Zapraszani byliśmy jako zespół na wesele w Lublinie, Radomiu, Zamościu, Warszawie oraz wielu innych większych i mniejszych miejscowościach w całej Polsce. Zagrzewaliśmy naszymi występami do tańca uczestników licznych studniówek, bankietów oraz innych imprez okolicznościowych. Do każdego występu podchodzimy profesjonalnie i maksymalnie angażujemy w niego swoje umiejętności oraz talenty.

 

Na weselu prowadzimy zabawy oczepinowe.

Jako zespół na wesele proponujemy także usługi konferansjerskie. Przejmujemy rolę wodzireja, w szczególności podczas tradycyjnych oczepin. Angażujemy do rozmaitych zabaw Parę Młodą oraz Gości. Znamy wiele ciekawych zabaw, które budują radosną atmosferę. Przez cały czas dbamy o wesołą aurę i uśmiechy na twarzach Gości. Czytaj więcej…

 

Posiadamy szeroką gamę własnego sprzętu

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem grającym oraz nagłośnieniowym. Jako zespół muzyczny dbamy o zagwarantowanie wysokiej jakości brzmienia podczas każdego występu. Posiadamy markowe instrumenty, mikrofony, odsłuchy, a także nowoczesne lasery. Obok oprawy muzycznej zapewniamy bowiem spektakularne efekty świetlne.Czytaj więcej…

 

Poznaj nas – oto cały skład naszego zespołu

Romans Band tworzą muzycy o kierunkowym wykształceniu. W podstawowym składzie zespołu występuje wokalistka – Agnieszka, gitarzysta basowy i wokalista- Adam, gitarzysta solowy i akustyczny – Marek oraz wokalista, odpowiedzialny także za instrumenty klawiszowe – Jacek. Odmienne doświadczenia i gusta muzyczne wznoszą do zespołu nowe wartości.Czytaj więcej…

 

Repertuar zespołu Romans Band

Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem naszego zespołu na wesele. Repertuar zawsze dopasowujemy do bawiących się Gości, non stop powiększamy go o nowości z list przebojów. Zespół posiada w swoim spisie około 1000 utworów, prezentujemy te które najczęściej gramy na różnego rodzaju imprezach.Czytaj więcej…

 

Zapraszamy gorąco do odwiedzenia naszych profili :

Google+ twitterLogo YouTube_Logo Facebook_Logo Instagram Zespół Romans Band