Auto do ślubu na wesele Lublin – Lincoln Continental

Szanowni Państwo,

Ślub wiąże się z ogromnymi emocjami, to naprawdę wyjątkowy dzień. W związku z tym absolutnie każda młoda para pragnie, aby wszystkie szczegóły i element były perfekcyjne, dopięte na ostatni guzik.

Takim elementem jest auto ślubne. To pierwszy i bardzo ważny punkt uroczystości ślubnej. Dlaczego? Ponieważ goście najpierw zobaczą pojazd, a dopiero później parę młodą. Pragnąc jeszcze bardziej sprostać Państwa oczekiwaniom, do naszej oferty dodaliśmy właśnie samochód, którym pojedziecie Państwo do ślubu. Gwarantujemy, że jego wygląd zachwyci wszystkich gości, ale przede wszystkim sprawi, że poczujecie się Państwo absolutnie wyjątkowo. To doda poczucia pewności siebie, które jest niezwykle ważne w tym dniu.

Lincoln Continental 1976r.

Ten samochód jest niezwykle oryginalny i bardzo dobrze wyposażony. W upalny dzień sprawdzi się klimatyzacja oraz elektrycznie sterowane szyby. Wewnątrz znajdziecie Państwo unikalne wykończenie, takie jak drewniane elementy, automatyczną skrzynię biegów. Auto posiada również winylowe wykończenia na dachu.
Wolnossący gaźnikowy silnik, który znajdziecie Państwo pod maską ma pojemność 7536 cm3.
Lincoln, jest luksusową marką, która jednocześnie zyskała miano ikony w amerykańskiej motoryzacji.

Kto brał udział w tworzeniu tego cacka? Między innymi Versace, Giverchy, ale także Blass oraz Valentino. Taki zestaw gwarantuje coś absolutnie wyjątkowego. Dowodem na to, że auto to zostało docenione był jego wybór na auto prezydenckie przez Johna F. Kennedy’ego. Ten pojazd został doceniony również przez magazyn „Car and Driver”. Uznano, że jest jednym z dziesięciu najbardziej luksusowych samochodów na świecie.

Zapraszamy do telefonicznego zapoznania się z naszą ofertą – Auto do Ślubu.

Kontakt telefoniczny : 501 301 443 – Marek.