Skład zespołu

Skład zespołu Romans Band : Agnieszka – wokalistka, Marek – gitara prowadząca, Jacek – Instrumenty klawiszowe, Adam – gitara basowa, akordeon. Romans Band to zespół z Lublina o dużym doświadczeniu muzycznym i scenicznym, bogaty repertuar, zawodowe nagłośnienie oraz profesjonalne prowadzenie każdej imprezy.


Agnieszka – wokalistka zespołu Romans Band

Utalentowana wokalistka obdarzona ciepłym krystalicznym głosem. Ukończyła szkołę muzyczna I -go stopnia (pianino), II-go stopnia (wokalistyka), śpiewa od przedszkola zaczynając w dziecięcych zespołach, w szkole średniej zdobywała nagrody w konkursach wokalnych.
Studiowała Edukację Artystyczną w zakresie Sztuki Muzyki na UMCSie. Przez wiele lat śpiewała w zespole Dass.


Marek – gitarzysta solowy, akustyczny

Ukończona Pierwsza Prywatna Szkoła Muzyczna im.Artura Rubinsteina w Lublinie w klasie gitary klasycznej pod kierunkiem prof. Kazimierza Szczebla. W przeszłości członek zespołu Gangstaa MM w którym współpracował między innymi z Michałem”Fox”Królem obecnie muzykiem wielu znanych polskich artystów takich jak: Maria Peszek, Kayah, Smolik .Był też współkompozytorem kilku utworów. Muzyk z wieloletnim doświadczeniem.


Jacek – instrumenty klawiszowe, wokalista

Ukończona szkoła muzyczna na skrzypce i pianino (pierwsze cztery lata egzaminy ukończone z wyróżnieniami), 6 lat śpiewał w chórze, 4 lata nauki gry na perkusji.
Nagrał 2 płyty łącznie z zespołem AFECT (gdzie był jego współzałożycielem).
W grupie „ROMANS BAND” gra na instrumentach klawiszowych śpiewa pierwszym i drugim głosem.
Główny prowadzący całe – imprezy, wesela i bale. Założyciel zespołu Romans Band.


Adam – gitarzysta basowy , wokalista

W grupie „ROMANS BAND” gra na gitarze basowej, akordeonie oraz śpiewa. Posiada wielki dar do prowadzenia wszelkich zabaw i imprez. Wieloletni doświadczony basista, przez wiele lat grał w Zespole Convers gdzie był jego założycielem.

 

Zapraszamy gorąco do odwiedzenia naszych profili :

Google+ twitterLogo YouTube_Logo Facebook_Logo Instagram Zespół Romans Band