Demo Video

Zapraszamy Państwa do obejrzenia nagrań video z wybranych imprez, na których przygotowaliśmy oprawę muzyczną. Właśnie tutaj możecie Państwo zobaczyć próbkę naszych możliwości!

Zespół muzyczny Romans Band z Lublina to doskonały wybór na wesele, bal karnawałowy, studniówkę czy dowolną imprezę okolicznościową.
Gramy muzykę weselną, covery najsłynniejszych przebojów polskich i zagranicznych, czerpiemy z muzyki lat 70′, 80′, 90′, sięgając również po najnowsze hity z radiowych list przebojów.
Wyróżnia nas profesjonalizm, dlatego oprócz doskonałej muzyki zapewniamy Państwu także konferansjerkę i prowadzenie wieczoru.
Naszym występom towarzyszą atrakcyjne efekty świetlne. Należymy do tych zespołów weselnych, które przez cały wieczór i noc starają się rozbudzać zainteresowanie gości i zachęcać ich do dobrej zabawy. Długie sety muzyczne, atrakcyjne zabawy i konkursy dla gości to gwarancja udanej zabawy.

Obsługiwane przez nas wesela, studniówki i bankiety to udane, huczne i pełne radości imprezy, w trakcie których nie ma miejsca na nudę. Nie dowierzasz? Prezentujemy Ci więc próbki naszych możliwości na krótkich filmikach, dzięki którym sprawdzisz nie tylko nasze umiejętności w rozkręcaniu i prowadzeniu zabawy, ale również talenty muzyczne i wokalne. Wszak doskonała zabawa będzie odbywała się tylko tam, gdzie do uszu wszystkich gości trafiać będą piękne dźwięki. A tych mamy w zanadrzu bardzo dużo, podobnie jak szalonych pomysłów na zabawy!

Sprawdź sam i zaproś nas na swoje wesele, imprezę w Lublinie lub innej miejscowości, której nie zapomni absolutnie żaden z gości!

Filmy demo zespołu Romans Band