Zespół muzyczny Lublin – Romans Band to miłośnicy zróżnicowanych dźwięków, gustujemy w różnych gatunkach muzyki

Romans Band, zespół muzyczny z Lublina, to grupa miłośników różnego rodzaju dźwięków i gatunków muzycznych. Od początku swojej działalności skupia się na tworzeniu muzyki w nowoczesnej formie. W ich koncertach odnajdziemy wielogatunkowość w wykonaniu polskich hitów zarówno dla starszych jak i młodszych generacji słuchaczy.

Romans Band, reprezentujący Lublin na licznych scenach muzycznych w całym kraju, dzieli się z nami nie tylko tymi kultowymi polskimi utworami, ale także coversami przeróżnych gatunków – rocka, jazzu, rapu czy też r&b. Dopełnieniem tego koktajlu są ich autorskie numerki – tworzone ze szczyptą wszystkiego co lubią. Nawiązujące do lokalnego nurtu szeroko rozumianej elektroniki, przeboje reggae i soulowe brzmienia spotykane na ich koncertach to jedyny sposób by przekonać się o ich bogatym gustem.

Na swojej drodze od ponad roku spotkali oni wiele inspirujących postaci z którymi wspólnie nagrali materiał będący połączeniem ich dziedzin artystycznego poszukiwania. W ten sposób poznali środowiska muzyków z różnych stron Polski a także innych krajów. Pokazywali publiczności inne punkty widzenia i byli czymś więcej niż tylko grupą grającą muzykę.

Grupa muzyczna Lublin – Romans Band to zespół, który kocha różne dźwięki, wszyscy członkowie mają zestawy różnych gatunków muzycznych, jak jazz, rock, R&B i funk. Zespół powstał po tym, jak jej członkowie spotkali się na próbach jam session. Każdy z nich uwielbia i szanuje różne rodzaje muzyki, w które granie oddaje się całym sercem.

Romans Band pozostaje otwarty na nowych muzyków i nowe pomysły dotyczące gier muzycznych. Linia wokalna jest ich specjalnością – ich wokaliści mają znakomity warsztat wutylizacji melodii i wymowy piosenek. Każdy może znaleźć u nich swojego ulubionego utworu. Dzięki swojemu kreatywnemu nastawieniu ich sety są pełne energii i improwizacji.

Romans Band to zespół zapalonych miłośników muzyki – ich unikalny styl gry i pasja do stanowią doskonały punkt widzenia dla każdego entuzjasty spotkań live. Jeśli chcesz odwiedzić Lublin i dobrze się bawić oraz poczuć dobrze zróżnicowane brzmienia muzyki, polecam Ci szczerze skorzystać z okazji podczas trasy koncertowej Romana Band!

Grupa muzyczna Lublin Romans Band to skład tworzony przez młodych ludzi, którzy uwielbiają różne dźwięki. Mają wieloletnie doświadczenie w graniu i komponowaniu, a ich akustyczny styl jest znacznie bardziej nastrojowy niż tradycyjna muzyka. Ich utwory zawierają elementy szeroko zakrojonego repertuaru muzycznego – od bluesa, popu, rock 'n’ rolla po jazz i reggae.

Romans Band chwycił za serce ich słuchaczy dzięki ich niebanalnej mieszance muzycznych gatunków. Wszyscy mają pozytywne nastawienie do eksperymentowania i fascynacja muzyką każdego gatunku. Chcą przekazywać radość i optymizm dzięki swojej pasji, tworząc energetyczny live show, dzięki któremu publiczność może wyrażać swoje emocje i wspólnie porywać się w transiesjach tanecznych.

Jeśli jesteś fanem różnych gatunków muzycznych, Lublin Romans Band to świetny wybór na Twoją imprezową listę playlist. Musisz ich posłuchać, aby się o tym przekonać!

Zespół Lublin – Romans Band to niezwykle utalentowana grupa muzyków, którzy kochają muzykę i poświęcają cały czas na jej tworzenie. Ich passion to miksowanie różnych gatunków muzycznych od jazzu i bluesa po world, punk i rock. W ich dorobku jest kilka EP-ek, a także spotkanie zmuzycznymi cyganami. Ich twórczość powoduje, że każdy utwór jest wyjątkowym eksperymentem, a publiczność i słuchacz ma okazję włączyć się w je ich sztukę.

Na ich koncertach artyści pokazują niesamowitą energię. Grają z pełną determinacją i wcielają się każdym dźwiękiem. Poza tym intensywnymi doznaniami muzycznymi, grano solowe i improwizowane utwory przesycone ludowym i etnicznym flavorami. To wszystko oznacza, że Lublin – Romans Band naprawdę szanuje i ceni różnorodność gatunkowa dostarczaną przez muzyków całego świata.